ZAPRASZAMY NA

 BEZPŁATNE

KURSY KOMPUTEROWE

2020/2021

Po raz kolejny zapraszamy Państwa na kursy średnio zaawansowane oraz tematyczne, które prowadzone będą w ponad 10 lokalizacjach w całej Warszawie! Prowadzimy kursy zarówno z obsługi komputera jak i smartfona z formie stacjonarnej oraz zdalnej.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w małych, ośmioosobowych grupach i prowadzone są przez doświadczonych i przemiłych trenerów. Tempo zajęć dostosowywane jest do możliwości grupy, więc każdy uczestnik zostanie potraktowany z należną mu uwagą i zrozumieniem.

Kursy średnio zaawansowane to 24 godziny wspólnej pracy, w ramach której powtórzymy informacje dotyczące obsługi maila i rozwiniemy najprzydatniejsze umiejętności związane z obsługą komputera lub smartfona: wyszukiwanie informacji, korzystanie z map internetowych, wyszukiwanie dojazdów, wydarzeń kulturalnych, muzyki i filmów.
Kurs średnio zaawansowany umożliwia poznanie najbardziej użytecznych nam stron internetowych i umiejętności potrzebnych do korzystania z nich.

Kursy tematyczne to 20 godzin zajęć w trakcie których skupimy się na rozwijaniu wybranego tematu (do wyboru): Facebook, Narzędzia Google, Fotografia cyfrowa, Smartfon, E-turystyka, Narzędzia Office oraz E-rozrywka! 
Każdy z kursów to starannie przygotowany program, który daje uczestnikowi umiejętność płynnego poruszania się w wybranym obszarze. Materiały do kursów znajdziecie tutaj.

Wybierz temat, który Cię najbardziej zainteresował!

*Kliknij na wybrane pole poniżej.

Kursy średniozaawansowane

Kursy

tematyczne