top of page

Statut Stowarzyszenia

Po kliknięciu w plik PDF, dokument wyświetli się w nowym oknie przeglądarki.

Zarząd Stowarzyszenia

  WOJCIECH KACPRZAK  

zdjęcie Wojciecha Kacprzaka, prezesa Zarządu

Prezes zarządu Stowarzyszenia. Z wykształcenia socjolog, ukończył Akademię Pedagogiki Specjalnej.

Wieloletni pracownik sektora pozarządowego i firm związanych z edukacją. Obecnie prezes zarządu Stowarzyszenia Kreatywni 50 Plus. W swojej działalności skupia się na integracji środowisk związanych z edukacją cyfrową osób starszych i wzmacnianiu kapitału społecznego instytucji związanych z tą branżą. Współpracuje ściśle z UM st. Warszawa, Polsko-Japońską Akademią Technik Komputerowych, oraz Fundacjami i Stowarzyszeniami zaangażowanym w zwiększanie kompetencji cyfrowych seniorów. Za najważniejsze w działaniu uznaje dokładne rozpoznanie potrzeb odbiorców swoich działań. Z sukcesami koordynuje projekty takie jak Punkty Cyfrowego Wsparcia Seniora oraz Kursy Komputerowe dla warszawskich seniorów.  Obecnie zmierza w stronę wywierania presji na producentów technologii, tak żeby uwzględniała także potrzeby starszych użytkowników i osób z różnymi niepełnosprawnościami.

JOLANTA KOSAK

Jola11.jpg

Wiceprezeska zarządu Stowarzyszenia oraz księgowa.

Po latach pracy w zawodzie, postanowiła że wykorzysta swoje umiejętności wspierając Stowarzyszenie organizacyjnie i kadrowo. 

Pomocna, rzetelna, radosna, zawsze wspierająca osoby zatrudniane przez Stowarzyszenie. Jej motywacją jest chęć stałego rozwijania się i pomagania innym. 

W wolnych chwilach uczestniczy na zajęciach komputerowych, warsztatach partycypacyjnych, zajęciach z malowania i rysunku, gimnastyki i wielu innych. 

LUCYNA SAWELLO-STANISZEWSKA

zdjęcie członkini Zarządu Stowarzyszenia

Członkini zarządu oraz skarbnik Stowarzyszenia. Pracuje w Stowarzyszeniu kontrolując jakość programów Stowarzyszenia, odwiedzając miejsca, z którymi współpracujemy, starając się poznać ich potrzeby i proponując zmiany w ich funkcjonowaniu. Uczestniczy we wszystkich inicjatywach Stowarzyszenia i wspiera je jako wolontariuszka. Do pracy z seniorami motywuje ją wewnętrzny pęd do ciągłego dokształcania się i poznawania świata. Oprócz uczęszczania na zajęcia komputerowe, uczy się też języków obcych. 

bottom of page